KADROMUZ

Cahit KORKMAZ

Cahit KORKMAZ

Genel Sekreter

16.08.1963 tarihinde Safranbolu ‘da doğdu. 1983 yılında Hacettepe Üniversitesi İnşaat Bölümünden derece ile mezun oldu. Üniversite hayatındaki başarısı nedeniyle 1983 yılı Hacettepe Üniversitesi İnşaat dalı ödülüne layık görüldü. Meslek yaşamına Ereğli Zonguldak’ da başlayan Korkmaz, kariyerine Işık Mühendislik firmasında şantiye şefi olarak başladı. Daha sonra Karabük Belediyesi asfalt ve üretim tesisleri ve yol yapım hizmetlerinde yönetici olarak görevini yürüttü. 1989 yılı temmuz ayında, Karabük Belediyesi'nde çalışmaktayken üyesi olduğu Belediye İş Sendikası- Karabük Şube Başkanlığı görevine seçildi. 1994 Yılında Karabük'ün il olması ile Türk İş Konfederasyonu Karabük il temsilcisi görevine getirildi. Bu görevi 2007 yılına kadar devam etti. 18 yıl boyunca Belediye İş Sendikası Karabük Şube Başkanlığı görevini yürüttükten sonra, 2007 yılında Belediye İş Sendikası Genel Merkez Genel Mali Sekreterlik görevine seçildi. Ankara'da genel mali sekreterlik görevini yürüttüğü süreçte, Ankara Karabüklüler Derneği' nin kurulmasında ve yönetiminde aktif görev aldı. Daha sonra Ankara Karabüklüler Derneği' nin vakfa dönüşmesi ile Karabüklüler Vakfı'nda Başkanvekili seçilen Korkmaz, bu görevine halen aktif olarak devam etmektedir. Aynı zamanda sosyal konularda duyarlı bir tutuma sahip olan Korkmaz, Zihinsel Engelli Çocuklar Eğitim Vakfı (ZİÇEV) Genel Merkez Yönetim Kurulu üyesidir. Cahit Korkmaz evli ve bir çocuk babasıdır.

Süleyman BAŞTERZİ

Prof. Dr. Süleyman BAŞTERZİ

Hukuk Müşavirliği 

ANKARA Üniversitesi, Hukuk Fakültesi, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku Anabilim Dalı Başkanı olan Prof. Dr. Süleyman BAŞTERZİ Sendikamız Hukuk Koordinatörlüğü görevini yürütmektedir.

Prof. Dr. Süleyman BAŞTERZİ'nin CV'sine ulaşmak için tıklayınız.
Hüseyin Can GÜNER

Av. Hüseyin Can GÜNER

Hukuk Müşavirliği

1993 Yenimahalle doğumludur. 2015 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi'ni bitirdi. 2014-2016 yılları arasında yerel yönetimler alanında çalışmalar yürüttü. 2016 yılından bu yana Ankara'da serbest avukatlık yapmakta olup ayrıca Selçuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Kamu Hukuku Ana Bilim dalında tezli yüksek lisans öğrenimine devam etmektedir. Halen, Sendikamız Hukuk Müşaviri olarak görev yapmaktadır.

Merve Nur KARAKAŞ

Merve Nur KARAKAŞ

Toplu İş Sözleşme Bürosu

1995 yılında Safranbolu’da doğdu. 2017 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladı. Avukatlık stajını tamamladıktan sonra, 2018-2020 yılları arasında iş hukuku, tazminat ve sigorta hukuku başta olmak üzere çeşitli alanlarda avukat olarak çalıştı. Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk / İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanında tezli yüksek lisansını sürdürmektedir. Orta seviyede İngilizce bilmektedir. Halen, Sendikamız Toplu İş Sözleşme Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Harika Ecem DEĞİRMENCİ

Harika Ecem DEĞİRMENCİ

Toplu İş Sözleşme Bürosu

1991 yılında Balıkesir/bandırma da doğdu. 2015 yılında Akdeniz üniversitesi hukuk fakültesini tamamladı. 6 ay İngiltere'de dil eğitimi aldıktan sonra Cambridge Hukuk Stüdyosunda hukuk İngilizcesi ve sözleşmeler üzerine eğitim aldı. 2018 Kasım ayında, uyuşmazlık çözümü alanında İngiltere City University of London da tezli yüksek lisansını tamamladı. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Halen, Sendikamız Toplu İş Sözleşme Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Hüseyin Tarık ERCAN

Hüseyin Tarık ERCAN

Toplu İş Sözleşme Bürosu

1990 yılı Van doğumludur. 2010-2016 yılları arasında Ankara Üniversitesi Fen Fakültesi Fizik Bölümünde lisans eğitimini tamamlayıp, 2018-2020 yılları arasında Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim dalında Yüksek Lisans eğitimini tamamlamıştır. Halen, Sendikamız Toplu İş Sözleşme Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Ata ALKAN

Ata ALKAN

İdari ve Mali İşler Bürosu

1968 Ordu-Perşembe doğumludur. Hacettepe Üniversitesi Zonguldak Mühendislik Fakültesi Maden Mühendisliği bölümü mezunudur. Özel ve Kamu Bankalarında Şube, Bölge ve Genel Müdürlük birimlerinde çalışmıştır. Uzun yıllar, çeşitli illerde Şube Müdürlüğü görevi yapmıştır.Halen Sendikamız İdari ve Mali İşler Müdürü olarak görev yapmaktadır.

Burcu GÜLER

Burcu GÜLER

İdari ve Mali İşler Bürosu

14.04.1993 Ankara doğumlu olup, 2018 yılında Afyon Kocatepe Üniversitesi Bolvadin MYO Bankacılık ve Sigortacılık Bölümü mezunudur. 2018-2019 yıllarında Hayat ve Emeklilik Şirketlerinde Finansal Güvence Danışmanlığı ve BES uzmanı olarak görev yaptıktan sonra; Sendikamızda Yönetici Asistanı pozisyonunda çalışmaktadır.