KADROMUZ

Merve Nur KARAKAŞ

Merve Nur GÖK

Toplu İş Sözleşme Bürosu

1995 yılında Safranbolu’da doğdu. 2017 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladı. Avukatlık stajını tamamladıktan sonra, 2018-2020 yılları arasında iş hukuku, tazminat ve sigorta hukuku başta olmak üzere çeşitli alanlarda avukat olarak çalıştı. Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk / İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanında tezli yüksek lisansını sürdürmektedir. Orta seviyede İngilizce bilmektedir. Halen, Sendikamız Toplu İş Sözleşme Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

 

Merve Nur KARAKAŞ

Hüseyin Tarık ERCAN

Toplu İş Sözleşme Bürosu

1990 yılı Van doğumludur. İlkokul ve Ortaokul eğitimini Ankara’ da tamamlayıp, 2003-2006 eğitim öğretim yılları arasında Ankara Ayrancı Lisesinden mezun olduktan sonra dört yıl müzik eğitimi almıştır. Öğrenim hayatına 2010-2016 yılları arasında Ankara Üniversitesinde devam ederek lisans eğitimini tamamlamıştır. Bu süreçte üniversite topluluklarında görev almış ve halen profesyonel mağaracılık sporuna devam etmektedir. 2018 yılında Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim dalında Yüksek Lisans eğitimine kabul edilerek, 2020 yılında mezun olmuştur. 2006-2020 yılları arasında geçen süreçte farklı sektörlerin Mali Hizmetler başta olmak üzere İnsan Kaynakları, Pazarlama, Eğitim birimlerinde çalışmalar yapmıştır. Sendikamızda Mali Müşavirlik stajına devam etmekte ve Toplu İş Sözleşmesi Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

 

 

Harika Ecem DEĞİRMENCİ

Av. Esin BAYRAMOĞLU

Toplu İş Sözleşme Bürosu

 

1998 yılında Karsta doğdu. 2020 yılında Atılım Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Avukatlık stajını tamamladıktan sonra İcra Hukuku, İş Hukuku ve Ceza Hukuku başta olmak üzere çeşitli hukuk dallarında avukat olarak çalıştı. Aynı zamanda İstanbul Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Siyasal Bilgiler ve Uluslararası İlişkiler bölümüne devam etmektedir. Orta seviyede İngilizce ve temel seviyede işaret dili bilmektedir. Halen, Sendikamız Toplu İş Sözleşme Uzman Yardımcısı olarak görev yapmaktadır.

 

 

Harika Ecem DEĞİRMENCİ

Av. Erkan ÜREN

Toplu İş Sözleşme Bürosu

"1997 yılında Manisa’da doğdu. 2015 yılında Manisa Fatih Anadolu Lisesinden ve sonrasında 2019 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Üniversite eğitimi boyunca çeşitli öğrenci topluluklarında görevler aldı. Üniversite eğitiminin ardından yasal avukatlık stajını tamamlayıp, 2021 – 2022 yılları arasında İş Hukuku ve Şirketler Hukuku başta olmak üzere çeşitli alanlarda avukatlık yaptı. Orta seviyede İngilizce bilmekte olup Türkiye Tenis Federasyonu Disiplin Kurulu üyeliği görevini yürütmektedir. Halen Sendikamız Toplu İş Sözleşmesi Uzman Yardımcısı olarak görev yapmaktadır."