KADROMUZ

Merve Nur KARAKAŞ

Merve Nur KARAKAŞ

Toplu İş Sözleşme Bürosu

1995 yılında Safranbolu’da doğdu. 2017 yılında Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nde lisans eğitimini tamamladı. Avukatlık stajını tamamladıktan sonra, 2018-2020 yılları arasında iş hukuku, tazminat ve sigorta hukuku başta olmak üzere çeşitli alanlarda avukat olarak çalıştı. Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü Özel Hukuk / İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku alanında tezli yüksek lisansını sürdürmektedir. Orta seviyede İngilizce bilmektedir. Halen, Sendikamız Toplu İş Sözleşme Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Harika Ecem DEĞİRMENCİ

Harika Ecem DEĞİRMENCİ

Toplu İş Sözleşme Bürosu

1991 yılında Balıkesir/bandırma da doğdu. 2015 yılında Akdeniz üniversitesi hukuk fakültesini tamamladı. 6 ay İngiltere'de dil eğitimi aldıktan sonra Cambridge Hukuk Stüdyosunda hukuk İngilizcesi ve sözleşmeler üzerine eğitim aldı. 2018 Kasım ayında, uyuşmazlık çözümü alanında İngiltere City University of London da tezli yüksek lisansını tamamladı. İyi derecede İngilizce bilmektedir. Halen, Sendikamız Toplu İş Sözleşme Uzmanı olarak görev yapmaktadır.

Hüseyin Tarık ERCAN

Hüseyin Tarık ERCAN

Toplu İş Sözleşme Bürosu

1990 yılı Van doğumludur. İlkokul ve Ortaokul eğitimini Ankara’ da tamamlayıp, 2003-2006 eğitim öğretim yılları arasında Ankara Ayrancı Lisesinden mezun olduktan sonra dört yıl müzik eğitimi almıştır. Öğrenim hayatına 2010-2016 yılları arasında Ankara Üniversitesi’ nde devam ederek lisans eğitimini tamamlamıştır. Bu süreçte üniversite topluluklarında görev almış ve halen profesyonel mağaracılık sporuna devam etmektedir. 2018 yılında Gazi Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü/İşletme Anabilim dalında Yüksek Lisans eğitimine kabul edilerek, 2020 yılında mezun olmuştur. 2006-2020 yılları arasında geçen süreçte farklı sektörlerin Mali Hizmetler başta olmak üzere İnsan Kaynakları, Pazarlama, Eğitim birimlerinde çalışmalar yapmıştır. Sendikamızda Mali Müşavirlik stajına devam etmekte ve Toplu İş Sözleşmesi Uzmanı olarak görev yapmaktadır.